| iavan a întrebat:

Buna ce telefon sa aleg dintre Huawei p8 lite Vodafone smart ultra 6 si Alcatel onetouch idol 3 4, 7

Răspuns Câştigător
| ChiarEu2 a răspuns:

Nici cu Samsung sau LG nu mi-e rusine... E cu mult mai bun un Huawei ca Samsung.

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Huawei P8 Lite deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/......mpare.php3

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunu, toate sunt proaste iti merg bine 2 luni si dupa pa! Ia-ti Samsung, Nokia sau LG.
In niciun caz, Vodafone smar ultra 6, cica laughing sau Alcatel pentru ca nu sunt bune din multe puncte de vedere. Gandeste-te bine! Funda? :*

| iavan explică (pentru anonim_4396):

Asa e Allview

| ChiarEu2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici cu Samsung sau LG nu mi-e rusine... E cu mult mai bun un Huawei ca Samsung.

| StefanCosmin a răspuns:

Cauta pe gsm arena si compara le

| CrystyCRS a răspuns:

Huawei

| Alexe_Edward-Alexandru_2001 a răspuns:

Huawei P8 Lite