| Alexandrutssa a întrebat:

Ce telefon( Samsung) imi recomandati si mie? Am bugetul de 10-12milioane si imi plac astea asa mari cu ecran mare laughing). Mersii :*

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Iti recomand S III, S II plus si de ce nu, la ce m-as duce eu cel mai mult in gugetul de 12 milioane, la un S4 mini! happy
Bft!

| LenoreVoldaren a răspuns:

Samsung Galaxy S3 îți trebuie ție! http://bit.ly/WMRN5j

| sodobar a răspuns:

Asculta-ma pe mine,am avut o gramada de telefoane si toate au avut ecran mare,ia-ti un LG G flex,faci senzatia cand il scoti din buzunar, e curbat, e flexibil, e foarte bun, poti gasi cu 12 sh, unu nou vreo 16 mil, merita din plin, are 6 inch, camera super, am avut si s5 iar flexul e mult mai misto.

| ElGreco21600 a răspuns:

S3...dar sa nu il cumperi de la Orange, Vodafone, Cosmote, ca ei fac mici modificari de software ca sa bage apk-urile lor si alte reclame... Cumpara-l de pe un magazin online mai bine. Dupa mine, S3 este cel mai bun telefon Samsung facut vreodata. este perfect optimizat. nu ca S4 SI S5

| IulicaBiancutza a răspuns:

Sunt de acord cu toti, un Samsung Galaxy s III (s3)! Bafta!

| 2014USER a răspuns:

Cu cea mai mare incredere iti recomand GALAXY S3 e f bun! Funda?:*