| floricik06 a întrebat:

Cum suni pe privat?

Răspuns Câştigător
| Yasmin875 a răspuns:

Pui #31# in fata numarului de telefon.

8 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Te referi cu număr ascuns,
Înainte să pui numărul, pui #31# şi după numărul respectiv de telefon.
Succes!

| Leatherleader a răspuns:

#31# in fata numarului de telefon si apoi aplezi!

| tpuu a răspuns:

#31# iar dupaceea scrii numarul

| kaBooMx a răspuns:

#31# in fata numarului.

| marlanuu a răspuns:

#31#Nr:tel

| Bunocul a răspuns:

Apelezi cu #31# in fata numarului.

| zBogDDy a răspuns:

Bagi inainte #31# si numarul,dar fi atent/a,nu fa farse, ca daca te reclama iti poti lua amenda, in telefonul apelatului apare cu numar privat, dar in centrala iti apare numarul tau, de unde ai sunat si la ce ora!

| anamary a răspuns:

Scrii #31# inaintea numarului de telefon pe care vrei sa-l apelezi.
Adica... daca vrei sa apelezi la numarul 1111111111 (e un numar pus la intamplare...nu-ti va raspunde nimeni) vei scrie #31#1111111111