| ericka9 a întrebat:

Daca am un abonament neplatit la Orange de acum 2-3 ani, as mai putea face altul acum? Sau ma vor refuza din start din cauza neplatii celuilalt?

Răspuns Câştigător
| JustRoxanne a răspuns:

Probabil ca te vor refuza, dar poti sa faci altul pe numele cuiva apropiat.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti banat in sistem desi nu merge

| RxTx a răspuns:

Nu stiu cum de nu ai ajuns la puscarie intre timp sau cu executorii judecatoresti pe la usa sa iti sigileze casa si sa vina sa iti ia obiecte din casa ba chiar sa iti scoata casa la licitatie datorita dobanzilor

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Da, iti vei mai putea face un nou abonament daca vei achita suma de plata ramasa restanta la inchiderea vechiului abonament.
O zi buna,
Orange Helpers

| Lory72 a răspuns:

Nu poti face acest lucru pe acelasi nr. de telefon

| MrGrAv3 a răspuns:

Buna...daca ar fi pe numele vostru de familie ``sigur``, poate iti baga si restante noi. dar mna...merita incercat~ Cel mai sigur ar fi sa suni la `202` si te interesezi e`gratis`smug

| MonsterDoll a răspuns:

Nu merge decat pe numele altei persoane (cum ar fi frati, bunici, mama, tata, prieteni)