| Justdreams a întrebat:

Daca am un abonament pe Vodafone pot sa încarc cartela si apoi sa folosesc creditul pentru altceva, nu pentru a vorbi?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca ai abonament o sa-ti ia bani si platesti mai mult pe factura. Daca ai cartela si o incarci cu credit, poti sa-l folosesti la ce vrei tu. Nu mai platesti nimic in afara de cati euro pui pe ea.

| Danişor a răspuns:

Salut! daca ai abonament o sa iti ia bani si platesti mai mult pe factura. Daca ai carela si o incarci cu credit, poti sa-l folosesti la absolut ce vrei tu.Nu o sa mai platesti indiferent de cati euro ai dat pe ea.Mult noroc!