| dulshee a întrebat:

Buna,de ceva timp nu mai pot sa primesc mesaje pe telefon am un Samsung galaxy I9000 s! si m am interesat pe net ce trebuie sa fac dar nu stiu sa intru la centrul de mesaje. sad cum pot intra?

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Nu poti sa primesti sau sa trimiti mesaje? Ca centrul de mesaje nu conteaza la primire sms, doar la trimitere. Daca nu poti primi sms ia legatura cu suportul de la reteaua pe care o folosesti, problema e deregula de la ei din centrala. Poti incerca sim-ul in alt telefon, sa vezi daca atunci primesti sms.