| Irinel19 a întrebat:

de curand am achizitionat un Allview p6 life si ma confrunt cu o problema, cand activez wi-fi imi gaseste reteaua disponibila se conectaza totul este ok deci in acel moment pot naviga pe web. Dupa cateva minute pagina se incarca greu iar iconita cu semnalu receptionat care se regaseste langa ceas dispare, in momentu respectiv daca intru la setari gesesc wi-fi deschid incerc sa-l dezactivez (in unele cazuri greu) dupa ce s-a dezactivat si vreau sa il activez iar gasesc reteaua dar imi spune ca nu s-a putut conecta la internet, nu inteleg care e motivu, aceasta problema apare si in cazu unui apel imediat pica conexiunea la wi-fi. Cum trebuie sa procedez, unde este problema?
Va multumesc!

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

E vreun bug. Nu strica sa dai o resetare la setarile din fabrica. E posibil sa scapi de el. Daca nu scapi cel mai bine te pot ajuta cei de la Allview. Iei legatura pe facebook pe pagina lor oficiala.
Bafta.