| DEJ a întrebat:

De curand am primit un Allview P5 Mini. Si nu situ cum sa imi pun acolo sus in loc de baterie sa imi arate procente yin yang si sa pun o melodie cand primesc mesajele happy (Sa fiti cat mai expliciti daca se poate. E primul meu telefon Android...) multumesc!

4 răspunsuri:
| Vicenzio a răspuns:

Sa iti arate procente nu este posibil la acest tip de telefon. Pentru melodia mesajului intra la Setari →Audio profiles→ General→SMS tones. Am si eu acest telefon de ceva timp, si sunt foarte multumit de el. Sa-l porti cu placere si sa ai grija de el!

| DEJ explică (pentru Vicenzio):

Nu merge... la mesaje

| IDontBiteSoHart a răspuns:

Pentru baterie. Setari-> Baterie(acumulator)-> PROCENTE BATERIE O BIFEZI. si iti apare sus cat la% ai.

Ton Mesaj: Mesaje-> dai pe butonul de intri la setari->setari->notificari-> selectati tonul de apel->acum alegi unde ai tu melodiile/melodia si o selectezi si gata.

Sper ca te-am ajutat.

| DEJ explică (pentru IDontBiteSoHart):

La mesaje nu merge... nu gasesc...straight face