| Kerosai a întrebat:

Buna!
De curand mi-am cumparat un Sasmung Galaxy Note3 din Austria, dar are Network-Lock pe A1. Am nevoie de raspunsuri serioase, de la oameni care chiar se pricep. La A1 imi cer 150 euro pentru decodare, mi se pare exagerat de mult. Ce variante de decodare mai am?

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Poți să mergi la un centru GSM din orașul tău unde se decodează telefoane.

| Kerosai explică:

Multumesc, dar varianta asta nu merge la note3, si s4, pentru ca acest meniu a fost blocat pe versiunile mai noi! big grin