| anonim_4396 a întrebat:

de unde imi pot cumpara o cartela de telefon goala? nu imi trebuie decat sa fiu sunat de pe ea si nu doresc sa dau bani in plus pe minute.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

De ce vrei sa fie cartela Vodafone, Orange, Cosomte? Du-te intr-unul din magazilele operatorilor de telefonie si cere o cartela cu numar dar fara credit pe ea. E maxim 5 lei una.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Cum poti fi sunat de pe ea(asa ai scris)daca nu ai credit? Ai probleme de exprimare? Du-te la un dealer de telefonie mobila.