| User11547 a întrebat:

Deci, am avut un telefon cu SIM dar, ulterior mi-am achizitionat un alt telefon care necesita MicroSim. Fiind pe abonament, urmeaza sa imi transfer abonamentul cu numar cu tot de pe o cartela pe alta. Intrebarea mea este: dupa ce voi face aceasta procedura, voi ramane in continuare in grupurile in care ma aflu pe Watsapp? Ce as putea face pentru a ramane in aceste grupuri?

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Da, nimic nu se schimba. pur si simplu iti da o cartela mai mica, dar iti raman numerele, numarul tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da are dreptate ea!
Watsapp este un program de vorbit persoanele alea raman acolo, deci practic persoanele sunt din numerele de telefon, intelegi?

| AlexDaniel7293 a răspuns:

Sti cartela o poti taia si la piata cu 5 lei rolling on the floor. tot acolo raman numerele.