| irinapop1998 a întrebat:

Detin un Iphone XR si as dori sa imi comand un Samsung S20+. Dar am auzit ca are probleme cum ar fi supranincalzirea. Ati putea sa imi spuneti daca se supraincalzeste si cam cat tine bateria? Merita sa il cumpar?

1 răspuns:
| ioan452 a răspuns:

Salut! Nu prea merita sa dai atâția bani pe el. Bateria o sa țină 1zi jumate dacă nu l folosești non stop. Potrivit la recenziile care le-am citit, oamenii erau nemulțumiți de baterie. Nu știu sa ți spun dacă se supraîncălzește. Eu zic sa rămâi la XR. Ii mai bun.Și eu am XR și sunt mulțumit