| LiliJB a întrebat:

Buna dimineata!
Cand imi deschid telefonul imi apare direct,,Din pacate, Tastatura Android s-a oprit", si nu mai pot sa scriu absolut nimic. Am repornit telefonul de vreo 2 ori, am scos bateria si am bagat-o la loc si nu se schimba nimic.(telefonul e Alcatel ) Ce sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la setari>aplicatii>apasa pe "toate"> din lista selectezi "Tastatura Android">Stergere Date

| wanted1 a răspuns:

Buna!
Chestia aia iti apare cand este dus SOFT-UL telefon-ului.
Iti recomand sa-i schimbi soft-ul sau sa-l restezi [ca din fabrica] incercand butoanele:Volume Up + Home + Power
Volume Down + Power
Home + Power
.....Succes>...