| AlexandruAdy a întrebat:

Buna
Doresc sa achizitionez un smartphone pana la 1000 lei poate sa fie si second
Doresc sa stiu care ar fi cea mai buna alegere

3 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Mai asteapta putin, cauta pe OLX sau piata locala SH, poate mai reusesti sa strangi ceva intre timp, si daca ai noroc sa gasesti vreun posesor de LG G6 care vrea sa treaca la altceva, asta ar fi un super telefon. Momentan il gasesti pe la 1400 lei.
Daca nu mai poti astepta, si vrei sa te incadrezi in max 700-900 lei, Galaxy J7 2017.
Ai garantia ca e aproape nou, multe oferte sunt pentru telefoane cu tipla pe ele, sigilate sau nefolosite mai deloc)
Face poze impecabile, si are un raport pret calitate foarte bun.
Sau A7 2017 tot la 1400, dar atunci as merge pe G6, care e destul de mult peste acesta.
Ideal ar fi sa cauti produse sigilate. Si de preferinta din apropierea ta, sa poti vedea ce cumperi.

| flixbuster a răspuns:

Xiaomi MI A1 din initiativa Google Android One - din motive de securitate (primeste update-uri Google de la Xiaomi pentru ca sunt obligati de conditiile Android One). Este la limita celor 1000 lei.

| OnePiece a răspuns:

Moto G5 Plus de la Altex e 1000 de lei.