| EvanescenceOne a întrebat:

Buna,fratele meu are un telefon Samsung star 3, si ma tot enerveaza sa-i bag jocuri pe el, am intrat pe site-ul Mobile9.ro,dar cand downloadez jocul,mi se deschide in Google Chrome si prin urmare nu pot sa-l bag pe desktop si nici nu pot sa-l instaleg,cred ca ar trebui sa-l deschid altundeva, dar intrebarea este unde?
Va rog, cine m-ar putea ajuta i-as fi foarte recunoscatoare. FUNDA

3 răspunsuri:
| RaZvaNNeL a răspuns:

Ma indoiesc sa poti baga alte jocuri pe telefonul ala in afara de cele preinstalate.
Are sistem de operare propriu deci nu merg.

| introduaicinumele a răspuns:

Poi telefonul acela are un OS foarte putin inteligent. cam slabut, bun doar pentru vorbit si mesaje.
Mai bine si-ar lua un telefon cu Android, la acele telefoane exista o aplicatie speciala cu care poti sa downloadezi toate apliatiile pentru acel telefon, si sunt cu numarul de sute de mii, ma rog, unele costa, dar majoritatea sunt gratis.

PS: site-ul are Mobile9.comwinking