| vdvdvdv a întrebat:

Hristos a Inviat! De cateva zile intampin o problema cu un Samsung galaxy J5...nu primesc mesajele la timp, nici rapoartele de trimitere...am sunat la Vodafone dar nu s-a rezolvat nimic.Ce pot sa ii fac?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Incearca sa-i scoti cartela SIM si s-o introduci in alt telefon, vezi daca primesti mesajele, apoi du-o inapoi in telefonul tau. Daca tot iti face fite doar pe telefonul tau, du-l la ei la service.

| andreit05 a răspuns:

Incearca cu un Hard Reset (daca nu e de la operator).