| kattycata29 a întrebat:

Husa telefonului meu care era transparenta s-a murdărit si acum e roz-transparent. Cum sa o curat? Funda ***

Răspuns Câştigător
| livixd a răspuns:

Hei happy incearca sa pui pe un servetel spirt si sa o stergi usor happy dar daca e din silicon nu prea mai ai sanse am avut si eu o groaza de ele si se murdareau de la un timp si tot stergeam pe ele si nu mai avea efect. am avut vreo 3 roz si sau facut negre si transparente si sau facut roz cum zici happy. Solutia e spirtul daca nu are efect iti cumperi alta happy Funda?