| zSchizophrenic a întrebat:

Bună, îmi puteți spune cum pot sa maresc numărul de caractere de la mesaje de la Samsung Galați S6?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Samsung Galați?!? N-am auzit...
Whatever - NU se poate mări numărul de caractere la un mesaj SMS - acesta e fix și e limitat de standardul în vigoare pentru astfel de mesaje. Iar dacă folosești caractere speciale sau diacritice, numărul SCADE!

| zSchizophrenic explică (pentru mihai69):

M-a corectat telefonul.Credeam ca se poate face acest lucru din setari.Multumesc!

3 răspunsuri:
| anaaandr17 a răspuns:

Galaxylaughing si e imposibil.

| zSchizophrenic explică (pentru anaaandr17):

Iti apreciez amuzamentul si timpul acordat sa imi raspunzi la intrebare happy. Mersi!