| stephan01 a întrebat:

Imi puteti da si mie numele de la un tv online. Adica program pt ca vreau sa ma uit de pe telefon la tv. Un nume de program care merge cu wifi pe telefon.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

I-ati aplicatia Digi Online le poti vizualiza si HD, iar daca esti abonat la vreun serviciu de-al lor ( tv, net, etc ) iti poti face un cont si ce ai pe tv poti vizualiza si pe telefon/tableta.

| horia2012 a răspuns:

Du-te aici, instalezi sopcast dupa care te intorci la aceeasi pagina:
http://www.m.etvonline.ro/
si ma poti cauta aplicatii pe google play

| chioscuta a răspuns:

Sopcast dar trebuie sa ai un telefon cu android