| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Imi puteti recomanda un telefon bun (si marelaughing) ) pana in 1000 de lei? Sa aiba camera secundara. Multumesc anticipat! Funda

5 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Mai pui cativa lei si iti iei S3 nou de pe Online-Tel.ro

| CNfan a răspuns:

Pai eu am un Allview P4 DUO si e destul de bun (si mare), merge foarte bine si l-am cumparat cu 9 milioane si ceva. Eu ti-l recomand. Funda?

| 11190994 a răspuns:

Telefoanele pe care ti le.au spus ceilalti sunt bune dar nu se compara cu gigabyte guru g1 si costa 9 mil http://www.emag.ro/......DC7XJBBBM/