| iuliaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna happy
Imi puteti spune daca firma "Alcatel" e o firma buna de telefoane? Merita sa cumpar sau nu?hee hee
P.S : vreau sa imi cumpar Alcatel 991
Scz pentru. categorie big grin

9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU la "Dragoste & Sex" obţi informaţii despre telefoane, ai categoria "Telefonie"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

De data asta îţi MUT eu întrebarea la categoria potrivită, iar pe viitor să postezi unde trebuie!

Să-ţi răspund şi la întrebare : Alcatel este o firmă slăbuţă ( nu are telefoane performante ), iar telefonul dorit de tine este destul de SLAB - vezi specificaţiile tehnice la linkul
http://www.gsmarena.com/alcatel_ot_991-4733.php

La preţul de 550 lei ( cât costă acel model de Alcatel ) poţi cumpăra alte telefoane mai PERFORMANTE :
http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Chat-B5330-White.html

http://www.allview.ro/......cificatii/

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am idee sa iti spun cat de bun e acel telefon, am avut 2 telefoane de la Alcatel, amandoua m-au dezamagit, am stat destul prin service cu ele...

| MaxKiller911 a răspuns:

Pai eu nu iti recomand Alcatel ( vorbesc despre telefoane deoarece la alte lucruri privind tehnologia sunt bune ), dar nici iphone deoarece sunt scumpe, iar cu banii aia poti cumpara 2 telefoane, dar ti-as recomanda un Allview p5 alldro... big grin

| xxx8 a răspuns:

Alcatel nu pot sa ic ca este o firma ff proasta dar nici una buna eu te-as sfatui sa te bazezi pe un Sony x10 sau daca vrei unul mai ieftin un Sony x 8

| Flaviia16 a răspuns:

E o forma buna! Nici de cum iphone cum te-au sfatuit altii :d la Alcatel tine bateria iar la iphone nu. Cucces!

| Stefanuk a răspuns:

Eu nu te-as recomanda mai bine un iphone 3 de 8gb, Alcatel este o firma foarte slaba si nu pre gasesti piese daca ti se strica

| Mothafacka a răspuns:

Nu.

| vibemaxx a răspuns:

Nu e buna...sunt de r****