| SOriilica a întrebat:

Imi spune si mie cineva de ce cand deschid aplicatia "Camera Foto" imi zice "din pacate, galerie s a oprit". I -am dat si "golire memorie", l-am
si resetat...si degeaba... Stie cineva vreun cod sau ceva care ma poate ajuta. Va rog, de cateva zile imi face asa.

6 răspunsuri:
| DropZone a răspuns:

Cred ca trebuie sa iti instalezi androidul din nou.Cauta pe net, daca nu gasesti.cel mai sigur este ca trebuie sa.l duci la un service

| ionel_7321 a răspuns:

Pai cea mai buna solutie ar fi urmatoarea:ia un borcan de pamant de flori in care au crescut 3 ani la rand ciubotica cucului si umple toate porturile usb cu acel pamant, dupa 2 zile scoti pamantul cu ajutorul unu betisor rupt dintr-un copac sequoia vechi de 114 ani 3 luni si 2 zile si totul va merge perfect.

| DropZone a răspuns (pentru ionel_7321):

1.spune.mi ce telefon ai
2.ce android ai
pentru ca eu ma pricep foarte bine la telefoane...si pot sa te ajut

| SOriilica explică (pentru ionel_7321):

Esti foarte comic. Mersi de sfat, cu siguranta asa voi face.

| SOriilica explică (pentru DropZone):

Telefon: E-boda Storm x 450
Android:4.2.2.

| qwertyuiop5 a răspuns:

Pentru ca nu ai destula memorie si iti trebuie card.