| Alessamaria1209 a întrebat:

Buna,in curand imi voi lua un iPh 5S si vroiam sa va intreb cam cat tine baterie daca stau pe el f mult gen 2-3-4 ore incontinu dar sa mai blochez ecranul cateodata si dupa iar sa intru
Dau vot celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Sellak a răspuns:

Daca stai non-stop pe el 3-4 ore te tine aproape o zi, depinde si ce faci pe el. daca stai numai pe Facebook, mesaje etc. te tine lejer o zi, dar daca te joci atunci se duce mai repede. Dar in general cam o zi te tine.