| Anca_Bălteanu_1994 a întrebat:

In Martie as vrea sa imi prelungesc abonamentu Orange si as vrea sa imi iau si telefon Samsung S 7 Edge. Eu am abonamentul de 8 euro. Intrebarea mea este daca stie cineva cat ar mai fi diferenta aproximativa de bani pe care ar trebui sa o dau. Am intrebat pe site-ul Orange si mi s-a spus ca numai in data in care pot prelungi pot afla toate informatiile pana atunci nu imi poate spune nimic.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Atunci asteaptă pana vei prelungii contractul cu ei ca sa i ti spună ei cît te costă. Peste cît timp vei prelungii contractul?

| Jonas94 a răspuns:

Bună,
Ar fi bine să nu ți-l prelungești, poți să te portezi la altă rețea, cei de la Vodafone au oferte bune la portare, plus că nu te obligă să-ți modifici abonamentul ca valoare, doar să dai un avans mai măricel.
Succes!