| mennenspeed a întrebat:

In scurt timp o sa plec la lucru in Germania. Eu am abonament la Orange. Pentru a vorbi din Germania în România trebuie să activez ceva optiune? Multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa activezi roamingul, dar daca stai mult in Germania nu iti va conveni la pret.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Pentru a putea utiliza serviciile pe teritoriul altei tari este necesar sa activezi serviciul roaming. Poti vedea mai multe informatii aici https://www.orange.ro/roaming/.
O zi buna,
Orange helper