| Andreaaaa a întrebat:

Intrebarea mea este : De unde pot descarca un program prin care sa conectez la PC un telefon KARBON A5 S?

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Prin cablu de date poti face transfer de date, sa-ti vizualizezi ecranul dispozitivului android pe pc.Mai sunt si aplicatii de conexiune remota precum TeamViewer.Intrebarea este putin cam generala pentru a primi un raspun precis.

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ca sa ce?

| Andreaaaa explică (pentru K0sti):

Pentru administrarea contactelor şi conţinutului media ( imagini, muzică, etc. ) prin cablul USB. Asemenea programelor "Nokia PC Suit " sau " Samsung Kies ", dar care să se potriveasca telefonului Karbonn A5 S. Multumesc anticipat!

| K0sti a răspuns:

Http://androidxda.com/download-karbonn-usb-drivers
Decat sa pierzi timp intreband, mai bine ai cauta!

| Andreaaaa explică (pentru K0sti):

Nu as fi intrebat inainte sa caut... Am incercat de pe mai multe site-uri (inclusiv cel dat de tine) insa nu am gasit nici unul care sa si porneasca! Multumesc, oricum.

| K0sti a răspuns (pentru Andreaaaa):

SUnt niste indicatii acolo pentru instalare, le-ai urmat?

| Andreaaaa explică:

Pentru administrarea contactelor şi conţinutului media ( imagini, muzică, etc. ) prin cablul USB. Asemenea programelor "Nokia PC Suit " sau " Samsung Kies ", dar care să se potriveasca telefonului Karbonn A5 S. Multumesc anticipat!