| brokxy a întrebat:

La ce retea apartine numarul care incepe cu 076612********?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Numerele care incep cu 0766 apartin de Telekom daca nu au fost portate in alta retea.
Pentru o verificare mai precisa introdu numarul in caseta din centru sus a acestei pagini si ii vei afla reteaua.
http://portabilitate.ro/ro-home

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti stii, pentru ca, acum iti poti transfera numarul de telefon la o alta retea la alta, care-i mai convenabila.

| sierra1 a răspuns:

Un eventual răspuns ce va indica o rețea, va fi greșit pentru că numărul in cauză poate fi portat. Deci e nevoie de numărul COMPLET!

-- sărbători frumoase --
-----------------------------

| Sn4k3 a răspuns:

Telekom

| Raducons a răspuns:

Este in reteaua Telecom.

| Raducons a răspuns:

Incepe cu T reteau, se pare ca nu avem voie sa facem reclama

| TheRealMovie a răspuns:

Telekom