| deutza96 a întrebat:

La LG l9 2 nu se aprind lumini cand apesi pe tastele de jos(inapoi, acasa si alaltu)? La mine nu se aprind. Daca da ce trebuie sa fac sa se aprinda? Am cautat prin setari si nu am gasit. Si la difuzoarele de jos merge dexat cel din dreapta. Mi-a spus cineva ca cel din stanga e de forma. E adevarat?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul nu are butoanele luminate si nici nu exista optiunea de a le ilumina. La difuzoare, e adevarat, unul dintre ele este pus de decor. Am si eu Lg G2 Mini si este la fel.