| Francesca_Bella_1993 a întrebat:

Ma adresez celor care sunt in germania! Stiu ca abonamentele la telefoanele mobile de acolo sunt mai ieftine ca la noi in tara! Si mar interesa sa imi faca matusa mea un abonament(ea e acolo)mar interesa Samsung galaxy s6 edge daca stie cineva la ce operator de acolo e mai ieftin? Si care ar fi pretul final! Sau daca vati luat careva spunetimi cat ati platit! Multumesc

Răspuns Câştigător
| nutuxcristian a răspuns:

Tinand cont de alte retele de telefonie mobila, Vodafone e cel mai ieftin la un S6 edge + ca primesti o tableta Tab 4.
SI ITI RECOMAND ABONAMENTUL RED 1.5GB NET

http://www.vodafone.de/privat/handys/samsung-galaxy-s6-edge.html