| betty09 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu ceva informati despre telefonul Nokia lumia 520? le vreau la liniuta si vreau sa stiu tot despe el.
Daca are Wifi, Bluetooth, cat costa, daca merge sa descarc jocuri de pe magazin play, ce aplicatii are etc. si chiar mi-ar fi de folos si niste poze. Ps. si ce contine cutia lui.Tot ce as putea sti despre el va fi recompensat cu o funda si un mare MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| Marya_Mariia_1995 a răspuns:

Eu am Nokia Lumia 520 si iată tot ce îți dorești afli mai jos:
-Bluetooth
-Wifi
-Nokia Smart Cam (calitate mai buna)
-camera foto (mica calitate)
-volumul este puternic
-este Windows Phone 8(nu este Android)
-magazin play pentru jocuri etc
Telefonul mobil are multe funcții si nu le tin minte chiar pe toate
-memorie interna 8Gb
Sper că ti-am fost de folos!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_520-5322.php

sa nu cauti pe net ca musca

| AlexL28 a răspuns:

Ai auzit de Google Search?

| Cosmin370 a răspuns:

Eu am unu doar ca 610 nu stiu daca e asemanator dar are wifi Bluetooth merge sa descarci jocuri dar pe un site dat de telefon cutia lui nu stiu dar nu are magazine play cel putin al meu nu are

| Marya_Mariia_1995 a răspuns:

La mine bateria mă tine si o săptămână aproape dacă nu sunt dependenta de el!