| Iasmi97 a întrebat:

Bună,ma poate ajuta cineva sa recuperez un cont de Facebook vechi de acum 7 ani? Mi-a schimbat cineva parola și de atunci tot am încercat sa-l recuperez dar fără nici o șansă..menționez ca nu mai detin numărul de telefon pe care îl foloseam atunci, știu doar id ul cu @yahoo și dacă va întrebați de ce îmi mai trebuie contul cel vechi e doar pentru amintiri. Mulțumesc în avans

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil asa ceva.
Un cont pierdut acum 7 ani este irecuperabil.

| darrio2007 a răspuns:

Nu se mai poate recupera.

| Simpatic a răspuns:

Din pacate numai poti sa recuperezi acel cont!
am avut si eu o situatie asemanatoare cu un cont yahoo in trecut, dar nu mi-a schimbat nimeni parola ci pur si simplu nu m-am logat de ani pe el si apoi sistemul lor nu a recunoscut logarea mea desi am introdus datele de autentificare corecte, imi cerea date de recuperare la care numai am acces!

| AncaDorina1993 a răspuns:

Ai o adresa Email? Ceva? E posibil daca ai. Te ajuta mult

| ApostolIulian a răspuns:

Salut, ma poti contacta pe Facebook Apostol Iulian, discutam acolo mai multe detalii.

https://www.facebook.com/iulianapostl