| Centea_Vancea_Ruxandra_Maria_1995 a întrebat:

Buna ma puteti ajuta si pe mine am un smarth 4 iar atunci cand fac poze mu le arata in colutul din dreapta dar cand intru la galerie sau la fotografii imi aparw img neagra si jos in cilt un nor taiat nu stiu ce sa mai fac

1 răspuns:
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Buna,Maria.Incearca sa dai o resetare la telefon.Atentie salveaza toate datele care te intereseaza inainte. Daca face la fel si dupa resetare atunci trebuie resoftat telefonul tau Vodafone Smart 4. In acest caz trebuie sa apelezi la in service gsm de la tine din localitate. Daca esti din Bucuresti intra pe www.ServiceTelefoane.ro