| NickPop a întrebat:

Mama mea are abonament la telekom, si are - 1000 mb
- Minute nationale nelimitat
- Mesaje nationale nelimita.
- Minute internationale nelimitat pe fix! Eu as vrea ca ea sa imi poata da mb, 5000 minute nationale, si 5000 mesaje nationale! Ca sa faca asta cum trebuie procedat?
Trebuie sa mareasca abonamentul ca sa poata sa faca asta?

Răspuns Câştigător
| 大麻_サスケ_1993 a răspuns:

Nu se poate face asta la niciun abonament de telefonie. Singura varianta este ca mama ta sa iti faca si tie un abonament personal sau ai la telekom o, oferta cu minute mesaje nelimitat in retea, 100 min nationale si internationale + 1000 mb trafic de date cu 5.95 € pe luna, extra date m se numeste oferta. Daca te ajuta raspunsul meu, vot + funda. Bafta.