| eemanon a întrebat:

Mi-am cumparat un Samsung Galaxy J5 si atunci cand primesc mesaje imi apare continutul mesajului in bara de stare. Cum as putea sa dezactivez acest lucru? Nu am reusit nici cum.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

La mine intru in setari la pictograma de mesaje (nu alea generale, exact mesaje) si imi da sa bifez o casuta la Setari notificare previzulizare mesaj (afisati in bara de stare si in ecranul de blocare o examinare a mesajelor primite). Vezi daca gasesti asta, am tot Samsung dar alt model.