| Beautifulbutcold a întrebat:

Mi-am cumparat un Samsung Galaxy S5 si nu stiu de ce selfie-urile ies foarte neclare, am umblat la setari si nu am reusit sa-mi dau seama ce are. Ce as putea face?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Telefoanele nu sunt pentru facut poze de calitate pentru asta exista aparate de facut poze

| OnuOnulică a răspuns:

Instalează programul CamWow pentru selfiuri.

| FlorinCiokan a răspuns:

Presupun ca ai facut ceva din setari gresit. Dai o resetare la setarile din fabrica. Daca tot asa posibil sa fie pixelii camerei defecti. Daca ai garantie trimite-l la reparat. Bafta

| NickPop a răspuns:

Instaleaza retrica

| AndreySiAtat a răspuns:

Cea mai buna solutie este sa il vinzi si sa cumperi un Iphone!

| Weeeerr123 a răspuns:

Du-l la un service!