| CatalinahoneyX a întrebat:

:kiss Mi-am descarcat de curand aplicatia Retrica. Cand vreau sa fac poze, camera este cu susul in jos. De ce este asa? Help mee! crying Fundita! :X

4 răspunsuri:
| LenoreVoldaren a răspuns:

Ciudată problemă. Spune ce telefon ai, poate, nu știu, are ceva setări speciale sau modelul nu suportă aplicația. Deși, în general, Retrica merge pe orice telefon cu android și pe orice iPhone. Treaba cu Windows Phone, nu știu, sorry!

| DoarEu291 a răspuns:

Asa imi face si mie pe tableta...Blocheaza rotirea automata... Sper sa reusesti.

| MarcelineBMTH a răspuns:

Aplicatia Retrica nu este de mult timp disponibila pentru telefoanele android. Poate veni cu o multime de defecte: virusi, lag, imaginea vazuta invers. Ea merge perfect pentru Iphone si Galaxy S (orice numar ) :*

| dorianaionela a răspuns:

Incearca asa iti dezinstalezi retrica si dupa sa tio instalezi iar. Si mie mi s-a intamplat asta! sad