| Iulia8659 a întrebat:

Mi s-au amestecat pozele din telefon, cele facute recent si cele mai vechi. cum le pot pune in ordinea in care erau? adica de la cele recente la cele vechi? am Samsung galaxy s3.

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Va trebui sa-ti faci ordine dupa colectii! De exemplu: pe poza este o persoana chiar tu insasi,deci sa scrii pe poza aceea SELFIE,alta poza esti tu cu un caine,sa scrii,,ANIMALE",alta sa scrii:,,LA TARA" numai pozele facute la tara, la bunicii tai sau la cineva in vizita, alta:,, COLEGII", alta,, FLORI SI COPACI", etc...

| dragosbogdan001 a răspuns:

Ai umblat tu, ca ele nu se fac singure asa.