| DiannaDia a întrebat:

Mno, astia care aveti iphone, ce aplicatii folositi pentru muzica? Eu aveam si de pe itunes, dar si o aplicatie. Ieri mi-am sters din greseala toate melodiile de pe itunes, iar de nervi ca nu se mai deschidea(aplicatia), am sters-o si pe aia. N-am mai gasit-o in appstore, evident. Avea 1 an si jumatate. Pe itunes aveam in jur de 300 si ceva si da... le-am sters din pc. Nu mai am rabdare sa descarc iar, etc

Vreau o aplicatie in care sa pot asculta melodiile pe care le-am salvat, FARA INTERNET. Asa ca, daca aveti una care respecta conditia asta, va roooog sa mi-o dati si mie.

Multumesc frumos! Vot/funda, ce vreti, numai salvati-ma laughing)

1 răspuns:
| SorinTudor a răspuns:

Poti sincroniza din PC prin iTunes muzica in telefon, iar daca ai achizitii facute in iTunes le poti recupera daca le-ai salvat in iCloud.