| georgiana2806 a întrebat:

Nu pot sa instalez sau sa actualizez nicio aplicatie de pe magazin play. Ce se intampla? L-am restabilit si la setarile din fabrica de 2-3 ori si tot nu merge. Imi ramane pe "Instalare" blocat. Ce sa ii fac? Am un HTC desire510

2 răspunsuri:
| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

Te duci pe google play services in apps dai clear data force close te duci pe magazin play si faci alcelasi lucru

| Khero a răspuns:

Mai mult ca sigur softul este de vina. Du-l la un service sa il refaca ( costa in jur de 20-30 de lei). Am avut aceeasi problema cu un Allview, si dupa ce i-au facut baietii softul a mers totul perfect. Poate nu ai memorie libera.