| Allecsandrra a întrebat:

Pareri va rog. ce sa aleg intre Huawei Ascend y511 si Orange Hiro? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| B3ntea a răspuns:

In primul rand pentru ca il intrece pe Hiro la toate specificatiile telefonului in afara de camera...hiro 5mp, Huawei 3. 15mp
In al 2-lea rand pentru ca un prieten si-a schimbat Orange-ul de 3 ori si din nou i s-a stricat..intr-un an de zile
Am un prieten si cu Huawei ascend..de 6 luni merge telefonul ca si nou nout

5 răspunsuri:
| CatalinOrzan a răspuns:

In nici un caz Hiro! Are multe probleme.

| B3ntea a răspuns:

Huawei clar!

| Allecsandrra explică (pentru B3ntea):

Poti sa imi spui si de ce? Ca nu prea ma pricep asa bine la tot ce ar trebuie sa cuprinda un telefon

| Allecsandrra explică (pentru B3ntea):

Multumesc pentru informatii!

| B3ntea a răspuns (pentru Allecsandrra):

Cu cea mai mare placere, mersii mult pentru funda! :*

| B3ntea a răspuns (pentru Allecsandrra):

In primul rand pentru ca il intrece pe Hiro la toate specificatiile telefonului in afara de camera...hiro 5mp, Huawei 3. 15mp
In al 2-lea rand pentru ca un prieten si-a schimbat Orange-ul de 3 ori si din nou i s-a stricat..intr-un an de zile
Am un prieten si cu Huawei ascend..de 6 luni merge telefonul ca si nou nout