| benkesoiu a întrebat:

Buna seara.Am donat intr-un joc cu telefonul si acum mi-a venit cost suplimentar, intrebarea mea este daca apare pe fact.ca am donat in joc?

Răspuns Câştigător
| ursey a răspuns:

Nu iti apere pe ce l-ai folosit iti apare doar firma cu care ai facut transfer de exemplu onebip cost 2, 5 E ceva de genu

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca iti apare.Altfel cum ai fi facut acea donatie? Firma de telefonie la care esti va vira suma respectiva in contul caruia sau careia ai facut donatia.

| DiaS a răspuns:

Nu, nu apare pe factura!

| ALLAboutMoney a răspuns:

Da apare ca si cost suplimentar pentru diverse servicii am facut-o si euhappy

| RandyOrton113 a răspuns:

Unde ai facut abonamentul? big grin
Orange, cosmote, Vodafone