| frozen1234 a întrebat:

Buna seara, Am o problema cu iPhone-ul meu (5) Bateria imi tine foarte putin, la service m-i s-a spus ca ii trebuie un shock pe baterie pentru ca nu se mai aprinde nici la incarcat, nici fulgerul care ma atentioneaza ca are bateria scazuta.Acel baiat mi-a mai spus ca daca telefonul se va stinge din cauza bateriei, ii va trebui iar acel shock.Intrebarea mea este urmatoarea, v-i s-a intamplat si voua acest lucru? Cum a-ti remediat-o in cel mai ieftin mod posibil? Mentionez ca bateria nu are probleme.

1 răspuns:
| Sp3ciaL0pS a răspuns:

Schimba-ti telefonul! Iphonul este un telefon de rahat pe langa HTC, SAMSUNG, LG, SONY.Sa nu te astepti ca Bateria unui Iphone sa reziste mult. pentru ca am mai spus-o odata!