| Vlad_Bogdan_1990_EA7v a întrebat:

Buna seara...am un Allview p5 quad care nu se incarca deloc.problma o am de 2 zile de cand l-am scapat exact in incarcator.mai exact s-a dus de tot mufa micro usb. vreau sa stiu daca se poate schimba si cat m-ar costa! va rg ajutati-ma! ps.am icercat cu mai multe incarcatoare micro usb dar fara rost!

Răspuns Câştigător
| Darky142 a răspuns:

Salut, si eu am avut problema asta cu un Allview a5 smiley l-am dus la un GSM si m-a costat 25 de lei acum nu stiu cat te va costa pe tine dar mai mult de 30 -40 lei nu cred ca dai, bafta happy