| InsertName a întrebat:

Am un Sony xperia miro si are o problema. Cand apas pe butonul de lock pentru a debloca sau bloca se aprinde si dupa se inchide singur,dupa apare o mica fereastra cu intrerupere alimentare,dupa se inchide si se aprinde ecranul iar si tot asa. Am cautat sa vad daca are ceva la buton,dar totul e ok. Un prieten imi spune sa il resoftez,dar nu pare a fi o problema din soft. Ce pot sa fac? De fapt, pot sa ii mai fac ceva? Multumesc.

1 răspuns:
| AnOnImuSS1 a răspuns:

Salut, ori trebuie schimbat softwer ori displayul cedeaza happy nu prea mai gasesti piese. numa pe ebay probabil.