| Adaalina a întrebat:

Bună seara,
Am un telefon Huawei P20 lite si brusc nu mai vad cine ma suna
Suna telefonul dar ecranul se face negru si nu vad nimic.trebuie sa astept sa inchida persoana ca sa pot sa o apelez eu
In rest functioneaza perfect pe orice aplicatie
Va rog sa ma ajutati cu un raspuns la intrebarea, ce aș putea face sa.si revina la normal
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Nu cred că mai poate fi făcut ceva, de ce nu va luați un altul? Piata de telefoane a evoluat foarte mult din 2018 și găsiți telefoane foarte bune la sub 1000 de lei, de exemplu

| SAGEM a răspuns:

Probabil s-a stricat senzorul ala langa camera cand il pui la ureche si inchide ecranul, trebuie sa vezi la developers settings daca se poate dezactiva.

| PavelPavelR a răspuns:

Salut, am și eu aceiași problemă, ai rezolvat-o deja?