| Georgii13 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy mini 2 si am folosit de prea multe ori modelul de deblcare,iar acum imi cere e-mail si parola,iar eu nu le mai tin minte.ce pot sa fac? dau funda, va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| LeeYuMi a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru acum cateva luni.nici eu nu mi-am amintit email-ul si parol si singura metoda de deblocare era sa-l trimit la service.l-am trimis si acolo mi-au schimbat tot soft-ul.a costata cam 100 ron. sper ca te-am ajutat!
funda?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Încearcă cu metoda de la linkul :

http://gsmro.ro/2012/07/02/schimbare-modelparola-pe-android/