| bogdan619guy a întrebat:

Buna seara.am vazut pe net foarte multe chesti ca iphone 5 e destul de bun.
adica imi dau seama ca nu are decat jumatate din cel real dar as vrea sa stiu daca :
-se aude bine cand vorbesti la el
-are ios sau android
-ii merge bine netul?(macar 3g)
merita cumparat?
lasati-mi parerile voastre si nu-s dala exagerat ca sa fie perfect

1 răspuns:
| danyel343 a răspuns:

Pai se aude foarte bine, functioneaza pe Ios, internetul merge bine mai ales cel WIFI dar sincer mi se pare prea scump spre exemplu poti sa iti iei un Samsung galaxy s4 deoarece este mai performant. funda?