| EusebiuG a întrebat:

Daca ma duc la Vodafone si cer o cartela cu acelasi numar pot ei sa faca si transfer de date? Adica sa imi copieze numerele pe noua cartela? Si un pret daca se poate (am abonament la ei).

3 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Ai putea sa mergi la Vodafone si sa intrebi. Eu stiam ca este posibil doar ca trebuie sa platesti pentru asta si sa te identifici ca detinatorul numarului.

| EusebiuG explică (pentru kiri11):

O sa merg la ei, dar ma interesa sa aflu asta inainte ca sa stiu daca o sa imi ramana numerele

| AnaWlm a răspuns:

Din cate stiu, nu. Poti doar sa iti pastrezi numarul, restul datelor care sunt stocate pe cartela trebuie sa le copiezi pe alt ceva. (Nu sunt 100% sigura, dar cred ca asa e)