| danutx1 a întrebat:

Buna seara de ce nu merge sa iau farming simulator 14 cu mod si cu hack de pe aptoide sau sa imi trimita cineva prin bluetooth.Mentionez ca telefonul este cumparat de nou de la Emag si am androidul 5

1 răspuns:
| NicolaeCristianAnonymous a răspuns:

Daca nu stiai bluetoothul pentru telefoane este pentru a transfera dela cineva din zona la alt cineva din zona prin Bluetooth fisiere de marime mica de genu : Poze Videoclipuri mici lucruri de 1MB etc jocuri nu. Daca e de marime mare de genu 100mb+ nu se va putea va dura sute de ore sa til trimita mai bine te duci la prietenuto ce are modul si hackul pe jocul ala in format apk pe pc il bagi pe cititorul de carduri sd si il bagi in telefon si done. Poti face si asta singur cauti pe Googlle jocul ama modat cu hack apk si il descarti sau il descarti depe pc si il bagi pe cardul de memorie micro sd cu un cicitor de carduri micro sd.