| Piratul10 a întrebat:

Eu am/detin un Samsung S4 si un prieten de al meu are un HTC m8 si cum la-M vazut si designu si cum folosești telefonul a fost dragoste la prima vedere!

Întrebarea mea e ca daca mi-aș lua unul cu ce mar avantaja mai mult decât la S4 sau iPhone 5?

Eu folosesc telefonul cel mai mult pentru jocuri,muzica, chat cu prieteni si internet.
Ms anticipat!

2 răspunsuri:
| Garoafe a răspuns:

Tine mai mult de gust in cazul in care nu te intereseaza asa mult camera...

HTC-ul are dezavantaj camera in rest ii super ok.
iphone-ul se bate undeva la mijloc fiind cel mai stabil in system si nu vei intampina crashuri prea des dar ceva mai slab in grafica (pentru jocurile 3d cu cerinte mari) ceea ce nu prea ai nevoie in caz ca joci jocuri casual gen Angry Birds, Parking Simulator etc...

Samsung-ul mai instabil pe partea de sistem la fel ca HTC-ul dar foarte bun in camera si grafica.

Restu tine de gust.

Alegerea iti apartine. happy

| Garoafe a răspuns:

Ah si am uitat sa precizez de marimea ecranului.